O nas

Uśmiechy dzieci wracających na kolejne zajęcia są dla nas największą nagrodą.

Witamy i zapraszamy!

Zajęcia w naszym Centrum prowadzone są w przyjaznej atmosferze, w sposób atrakcyjny dla dzieci. W pełni dostosowane są do możliwości i potrzeb każdego ucznia. Dbamy o dobre samopoczucie dzieci i zależy nam, aby czuły się komfortowo, śmiało zadawały pytania i były aktywne.
Możliwość przekazywania wiedzy młodym ludziom jest dla nas dużym wyzwaniem, ale sprawia nam ogromną satysfakcję.

Misja Edulandii

Naszą misją jest wspieranie uczniów w zdobywaniu kompetencji szkolnych, motywowanie do nauki oraz poszerzania i utrwalania zdobytej wiedzy poprzez ciekawą ofertę edukacyjną. Zajęcia planujemy tak, aby odbywały się w dogodnych godzinach zarówno dla rodziców, jak i dla dzieci.

Podajemy pomocną dłoń

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci uzdolnionych, jak również dla dzieci potrzebujących wsparcia. Program przygotowuje do konkursów i rozwija matematycznie, pomaga zrozumieć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia matematyczne.
Oferowane przez nas zajęciach prowadzone są w małych grupach, co sprzyja rozwijaniu kompetencji społecznych, kształci umiejętność komunikowania się i współpracy. Wpływa także pozytywnie na pokonywanie nieśmiałości, wzmacnia wiarę w swoje możliwości, uczy przestrzegania zasad, tolerancji oraz motywuje do dalszych działań.

|

Co mówią o zajęciach

nasi podopieczni i ich rodzice

Ania

Poprawiłam swoje oceny z matematyki, ale najważniejsze jest to, że świetnie się bawię i poznałam tutaj fajne koleżanki.

Marta

Córka mega zadowolona, pyta kiedy następne zajęcia. Gorąco polecamy!

Agata

Syn wystawił Pani najwyższą ocenę. Dziękujemy i do zobaczenia!

Marta

Polecam, zaraz się zapiszemy na kolejne zajęcia!

Więcej o metodzie EZO w wywiadzie dla Radia Radom