Robotyka SGA

Spice Gears Academy to szkoła robotyki LEGO założona przez drużynę Mistrzów Świata w tej dziedzinie. SPICE GEARS – TEAM 5883 to pierwsza drużyna reprezentująca Polskę na arenie międzynarodowej.

Kompletny system nauczania oparty na trzech poziomach rozwoju:

  • zajęcia dla dzieci w wieku 4 – 6 lat,
  • zajęcia dla dzieci w wieku 6 – 10 lat,
  • zajęcia dla dzieci w wieku 9 – 16 lat.

Naszym celem jest wspieranie rozwoju przyszłych inżynierów na lokalnym rynku. Oferujemy pozalekcyjne zajęcia stacjonarne, warsztaty, urodziny oraz zajęcia wakacyjne prowadzone przez licencjonowanego instruktora Spice Gears Academy.

 

  • Program jest oparty na zasadach idei STEAM łączącej w sobie: naukę, technologię, inżynierię, sztukę i matematykę.

 

  • Łączymy skutecznie praktykę z teorią. Jesteśmy praktykami, nie teoretykami.

 

  • Tworzymy drużyny robotyczne, przygotowujemy dzieci do zawodów ogólnopolskich oraz międzynarodowych. U najmłodszych dzieci (4 – 6 lat) rozwijamy głównie kompetencje miękkie, kompetencje społeczne oraz umiejętność autoprezentacji,  przygotowujemy do przejścia do starszych grup, gdzie pojawia się programowanie. U starszych uczestników rozwijamy dodatkowo kompetencje twarde oraz umiejętność logicznego myślenia.

Poniżej zamieszczamy linki do strony internetowej i profilu na FB:

Zapisz swoje dziecko na zajęcia już dziś!

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

15 + 7 =

mini F.A.Q.

Dla kogo przeznaczone są zajęcia z robotyki LEGO?

Zajęcia w Spice Gears Academy przeznaczone są dla dzieci i młodzieży od 4 do 16 roku życia, prowadzimy je z podziałem na grupy wiekowe:
  • Marzyciele – program dla dzieci w wieku 4-6 lat,
  • Twórcy – program dla dzieci w wieku 6-10 lat,
  • Wizjonerzy – program dla dzieci w wieku 9 – 16 lat.

Jak długo trwają zajęcia?

Zajęcia dla najmłodszej grupy wiekowej, tj. 4 – 6 lat trwają 60 minut i odbywają się raz w tygodniu. Zajęcia dla dzieci i młodzieży, tj. od 6 do 16 roku życia trwają 90 minut i odbywają się raz w tygodniu.

Co wyróżnia Spice Gears Academy?

Autorski system edukacji, oparty na wiedzy i doświadczeniu mistrzowskiej drużyny Spice Gears. Tworzymy własne turnieje dla uczestników naszych zajęć w celu sprawdzenia swoich umiejętności na tle innych grup i drużyn. Jesteśmy praktykami, nie teoretykami. Każda grupa wykonuje autorski projekt robota na podstawie przedstawionych problemów i zadań. Posiadamy blisko 30 lat wiedzy zdobytej przez FIRST® oraz ponad 5 lat doświadczenia w mistrzowskiej drużynie Spice Gears.

Gdzie odbywają się zajęcia?

Listę oddziałów SGA można znaleźć na stronie https://www.sgacademy.pl/kontakt. Jako koordynatorzy województwa mazowieckiego zapraszamy na zajęcia do naszej placówki, Centrum Edukacyjne EDULANDIA, ul. Słowackiego 3 w Radomiu. Współpracujemy również ze szkołami i przedszkolami, organizujemy warsztaty okazjonalne oraz cykliczne, a także urodziny.